Tr. Geg 25th, 2022
fotodrobes

Prieš pirkdami fotodrobę, dažnai galvojate ar ji tiks jūsų namams ar ji madinga ir ar ji patiks jūsų draugams. Turime jums atsakymą, pamirškite visus šiuos klausimus. Drobės dekoracijos yra skirtos jums ir tam, kad jūs savo namuose jaustumėtės patogiai ir jaukiai. Spalvų mados keičiasi kas metus, todėl po kelių mėnesių ji pasirinktos spalvos gali būti nemadingos, bet tai neėsmė. Svarbiausia, kad drobė tiktų jūsų nuotaikai ir patiktų jums. Yra tik keletas esminių klausimų, kuriuos turite atsakyti norint užsisakyti fotodrobę.

Rinkdamiesi nuotrauką ant drobės pagalvokite apie kambario funkciją. Pavyzdžiui, namams ar biurui renkantis drobę su nuotrauka, turite atsižvelgti į psichologinę spalvų pusę. Spalvos turi skirtingas savybes ir tikite tuo ar ne, gali turėti didžiulį psichologinį poveikį. Kai kurios spalvos, pavyzdžiui, geltona, stimuliuoja mąstymą, todėl miegamajame ji nėra tinkama spalva. Miegamojo kambaryje norite atsipalaiduoti ir pasiruošti miegui, todėl venkite geltonos spalvos šiame kambaryje. Darbo kambaryje geltona yra tinkama spalva. Kiti, kaip raudona, gaivina. Geltonos spalvos ir geltonų daiktų atspaudai gamtoje – pavyzdžiui, saulėgrąžų – tiktų darželyje. Tačiau namų biure abstraktūs spaudiniai tamsiai mėlyna spalva tikrai reikštų profesionalumą ir rimtumą. Pasirinkite drobės tipą pagal tai, kaip planuojate naudoti drobes. Jeigu fotodrobė jums jau atgyvena, tada gali naudoti koliažinę fotodrobę, tai yra vienas vaizdas padalintas ant kelių fotodrobių. Taip sukuriamas įdomus jungiantis efektas.  

Padėkite fotodrobes taip, kad jie apšviestų jūsų kambarį teigiamai. Jūsų drobės pateikimo būdas priklauso nuo tikrojo kambario dydžio ir efekto, kurį bandote suteikti. Paveikslo kabinimas ant sienos, nedideliais kiekiais arba vieno kūrinio kabinimas sukuria tęstinumą tarp to, kas yra aukštai ir žemiau iki akių lygio ar aukščiau. Tai sukuria kambario atmosferos vientisumo pojūtį. Leisdami menui būti ant grindų, ši maža gudrybė, ypač padidina kambario dydį. Turint mažas erdves, patariame panaudoti šią gudrybę.

Interdeko.lt svetainėje galite rasti įvairių nuotraukų ant drobės, o neradus patinkamos, galite užsisakyti drobė su savo foto. Taip galite įrėminti savo prisiminimus ir nuotykius.