Sk. Geg 22nd, 2022
Pokyliu sale

Turbūt pirmas ir pats pagrindinis klausimas, kuris šauna į galvą pradedant planuoti vestuves yra „Kurioje vietoje surengti šventę?“. Vis dažniau populiarėjantis sprendimas yra sodybas arba dvaras. Sodybos vestuvėms sujungia modernius sprendimus su senesniu, galbūt labiau klasikiniu stiliumi.

Kokia nuotaka savo vestuvių dieną nenori jaustis princese gražių istorinių dvarų, sodybų siluete? Dvaruose ir sodybose yra gausu romantikos ir tradicijų kartu su tęstinumo ir pastovumo jausmu, o tai yra viskas, ką turi atvaizduoti jūsų vestuvės. Gražūs dvarai ar sodybos yra įvairių formų ir dydžių, todėl rinkitės tokius, kuriuose tilps tiek svečių, kurių tikitės. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kodėl vestuvės turėtų vykti sodyboje.

Privatumas šventei

Sodyba arba dvaras dažniausiai būna miške arba daug atokiau nuo kitų namų, gyvenviečių, todėl jūsų šventė bus privati. Šiais laikas susisiekimas su sodybomis ar dvarais yra ganėtinai paprastas ir nesudėtingas, todėl švęsdami vestuves toliau nuo civilizacijos, turėsite tokias pats galimybės, kaip ir restorane, miesto centre.

Kelių dienų galimybė

Švenčiant vestuves sodyboje, ar dvare, turite galimybę švęsti kelias dienas. Tokiu būdu galite susiplanuoti daugiau pramogų ir taip dar labiau pagerinti savo vestuvių šventę. Turėdami didžiulę erdvę savo sodyboje galite sugalvoti įvairių veiklų ir užsiėmimų.

Atsipalaidavimas

Kadangi sodybos ar dvarai yra gamtos apsuptyje, galėsite mėgautis šimtaprocentiniu atsipalaidavimu. Tobula vieta su artimiausiais draugais negali būti nieko geriau. Pasirinkdami šventę tęsti ir antrą dieną, visi svečiai gali atsipalaiduoti pirtyse, baseinuose ar šiltame kubile.

Sodyba vestuvėms Kairiūkščių dvaras yra puiki vieta švęsti savo vestuves. Šioje sodyboje rasite viską kas reikalinga tobuloms jūsų vestuvėms. Yra galimybė dekoruoti pokylių salę, taip pat galite gauti vaizdo ir garso techniką, kuri jūsų šventę pavers išskirtine. Pokylių salė yra erdvi ir talpina daug svečių. Dvaro nuoma vestuvėms yra puiki galimybe nustebinti svečius ir padaryti tobulą šventę. Ieškote sodybos vestuvėms? Apsvarstykite Kairiūkščių dvaro kandidatūra jūsų tobuloms vestuvėms.