Pn. Geg 20th, 2022
Lipni etikete

Vienas pagrindinių ir kuo toliau tuo labiau išryškėjančių etikečių ir pakuočių gamybos madų yra tvarumas. Turbūt tvarių medžiagų naudojimo svarbą žinome visi. Bet į ką dar atsižvelgti gaminant etiketes ir pakuotes? Pabandysime tai atsakyti šiame straipsnyje.

Neatspari tekstūra

Jūsų etiketės išdėstymas turėtų apimti daugiau nei tik tai ką vartotojas mato. Prisilietimas papildomai atlieka gyvybiškai svarbų pirkimo malonumo elementą. Pakuotėje yra dažnai naudojami minkšto prisilietimo laminatai, kurie švelnina pakuotę ir padidina lietumo malonumą. Taip pat prisilietimo jausmui gerinti yra naudojamos įvairios tekstūros, kurios padaromos naudojant UV laką arba embrosingo technologiją. Taip pat tai yra taikoma ir etiketėms, jei etiketės suteiks papildomos lytėjimo malonumo, jūsų gaminys bus išskirtinis ir dažniau perkamas. Reljefines etiketės laikomos aukščiausios kokybės. Klientai, kurie palietė prekes su šiomis etiketėmis ir įvertino malonumą, tikrai tikėjo, kad prekės buvo tikrai vertingos.

Drąsus išdėstymas

Produktų etiketės dažnai neturėtų būti nuobodžios. Nors per pastarąjį dešimtmetį geriausiai karaliavo minimalizmas, šiandienos klientams reikia kažko, kas įdomesnė. Minimalizmas vis vien valdo, bet prie jo prisideda kiti elementai. Pavyzdžiui iš kelių ar daugiau pakuočių susideda bendras vaizdas. Tokį metų pakuotės apdovanojimą buvo gavusi Rusijos pieno produktų įmonė. Sudėjus 4 pieno pakuotes galima sudėlioti katės atvaizdą. Tokios pakuotės ypač išsiskiria parduotuvėse, todėl yra perkamos dažniau. Taip pat populiarėja maksimalizmas, kuris pripažino save etiketės išdėstymo srityje. Šie dizainai pasižymi puošniais raštais, sudėtingomis detalėmis ir patraukliomis spalvomis. Jei jums tikrai reikia, kad jūsų gaminys išsiskirtų parduotuvėje, turi naudoti originalias, akį patraukiančias idėjas, todėl venkite konkurentų kopijavimo.

Turint brangesnį produktą, reikia konkuruoti su daug konkurentų, todėl pakuotė ir etiketė reiškia labai daug. Nepabijokite investuoti į dizainą ir produkto pakuotės medžiagas tai nedidelė kaina, kuri yra sumokama už didesnį pelną. Spaustuvė iPRINT gali pagaminti pakuotes arba etiketes su įvairiais laminatais, UV laku ar aukso folija, kurios tikrai patrauks visų klientų dėmesį.